Oegst
meer »

sport & recreatie

09 juli 201813.30-16.30Haeswijk-flat

Radius: Bingo

Maandelijkse Bingo met leuke prijsjes.
13 augustus 201813.30-16.30Haeswijk-flat

Radius: Bingo

Maandelijkse Bingo met leuke prijsjes.

Sportprijzen



Sportprijzen 2017

Op 9 maart 2018 zijn bij de sportvereniging ASC de sportprijzen van het jaar 2017 uitgereikt.

In een bomvol ASC-clubhuis in Sport- park Overveer werd Tamara van Vliet (zwemmen) uitgeroepen tot Sportvrouw 2017 (zij was al driemaal eerder sportvrouw van het jaar), Paul Anholts (korfbal) tot Sportman 2017 en mocht ASC Cricket 1 de prijs voor het beste team in ontvangst nemen. UDO JO11 (voetbal) werd gehuldigd als beste jeugdsportploeg, en Matilde Montelione (ritmische gymnastiek), Ties de Regt (tennis) en Thomas Jansen (tafeltennis) ontvingen een aanmoedigingsprijs.
Hans Schiphorst van ASC kreeg voor het eerst (door de Rabobank) de prijs voor de beste Sportbestuurder uitgereikt.
Esther Beukman en Marja Bosman mochten het podium beklimmen voor de Persprijs 2017 van de Oegstgeester Courant, en Jeannette Juffer- mans en Ronald Rijsdorp ontvingen een fraaie vrijwilligersprijs.
Een welverdiende oeuvreprijs was er voor trainer/coach Rob van der Hoorn. Vanwege hun bijzondere prestaties ontvingen zwemmer Remco Berendsen (64 kilometer Ringvaart voor het goede doel) en Paul de Wit (beklimming Damavand (5671 m) ook een award.

De foto's van het evenement zijn te zien op de Facebookpagina van de fotograaf Wil van Elk.


Team Sportprijzen Oegstgeest
Matthijs Huizing, Bas Koster en Anneke Anholts-Brussee

Genomineerden Sportprijzen 2017 Oegstgeest waren:
Talenten
Ties de Regt (Tennis)
Matilde Montelione (Ritmische Gymnastiek)
Thomas Jansen (Tafeltennis)

Sportman
Daan Olivier (Wielrennen)
Paul Anholts (Korfbal)
Sunil Lamba (Cricket)

Sportvrouw
Tamara van Vliet (Zwemmen)
Geske Dijkstra (Tennis)
Jenny Gaidoukevitch (Bodybuilding)

Sportploeg
Ajax 1 (Cricket)
VV Oegstgeest vrouwen 1 (Voetbal)
LOHC heren 2 (Hockey)

Jeugdsportploeg
VV Oegstgeest Jongens onder 13 (Voetbal)
UDO Jongens onder 11 (Voetbal)
Fiks D1 (Korfbal)


Sportprijzen 2016

De sportprijzen van 2016 zijn op 10 februari 2017 uitgereikt aan sporters en sportvrijwilligers van Oegstgeest. De bijeenkomst was in de Mozaiekzaal aan de Hazenboslaan 101 te Oegstgeest.



Sportprijzen 2015

Op vrijdag 12 februari 2016 zijn de sportprijzen uitgereikt van 2015 bij De Leidsche en Oegstgeester Hockeyclub (LOHC).


Voor de Sportprijzen 2014 was er voor het eerst een prijs voor een sportman én een sportvrouw! in 2015 werd dit bij de 21e editie ook zo gedaan.

De Gemeente Oegstgeest heeft Sportcafé Oegstgeest gevraagd de organisatie van deze jaarlijkse sportprijzen voortaan over te nemen. Dat doen wij vanaf 2014 als Sportcafé graag.

Matthijs Huizing van het Sportcafé Oegstgeest roemde de heerlijk cake van Bakgroep Jottem die de gasten bij binnenkomst kregen aangeboden. Tevens bedankte hij de gemeente Oegstgeest, Wout Bergers Sport, Dorpslab Oegstgeest en Daan’s Bloemenwinkel voor hun ondersteuning. Willemien Timmers, redacteur van de Oegstgeester Courant, reikte de sportrespectprijs uit. Anneke Anholts, van het Sportcafé, reikte de eervolle vermeldingen uit.

De genomineerde kandidaten vanuit Oegstgeest over het jaar 2015 deden mee voor de volgende categorieën:
- sportman;
- sportvrouw;
- sportteam of vereniging (sportprestatie);
- persoon, team of vereniging die respect verdient op basis van sportiviteit, of zich op een bijzondere manier inzet voor de sport;
- sportcoach of sporttrainer, of scheidsrechter/grensrechter;
- aanmoedigingsprijs.

De beoordeling gebeurde door een deskundige jury met vertegenwoordiging vanuit Gemeente Oegstgeest, de Sportraad, het Sportcafé Oegstgeest en van de Oegstgeester Courant: Bas Koster van het Sportcafé, Wouter van Til, Frans Tetteroo van de Oegstgeester Sportfederatie, Mark Cremers van het Platform Voor Ondernemers Oegstgeest (PVOO) en Wim van Tuijl sportjournalist Oegstgeester Courant.



Alle Sportprijzen Oegstgeest tot op heden.

Sporter van het jaar
  • 2016 Sportman van het jaar tafeltennisser Jop van der Wiel.
  • 2016 Sportvrouw van het jaar zwemster Tamara van Vliet.
  • 2015 Sportman van het jaar korfballer Paul Anholts.
  • 2015 Sportvrouw van het jaar zwemster Daniëlle Vis.
  • 2014 Sportman van het jaar Okke Mouwen.
  • 2014 Sportvrouw van het jaar toptennister Inger van Dijkman.
  • 2013 Tamara van Vliet (zwemmen)
  • 2012 Vincent Schnorhk (turnen Excelsior Leiden)
  • 2011 Karien Robbers (roeien)
  • 2010 Tamara van Vliet (zwemmen)
  • 2009 Karien Robbers (roeien)
  • 2008 Yoran Frauenfelder (waterpolo)
  • 2007 Ilja Knoester (schoonzwemmen)
  • 2006 Roxanne Frauenfelder (Vivax)
  • 2005 Miranda Nijenhuis (Columbiaan)
  • 2004 Jan Smeets (Schaakclub ’80 Oegstgeest)
  • 2002 Annelotte Hendriksen/Koen Plasmeijer
  • 2001 Theo Vreeken (Fiks)
  • 2000 Noortje van Kempen (Leiden Atletiek)
  • 1999 Taeke Taekema (LOHC)
  • 1998 Roelant Oltmans
  • 1997 P. Nicolic (Schaakclub '80 Oegstgeest)
  • 1996 Herman v.d. Broek (Pecos)
  • 1995 Mart Moraal

    Sportteam/Sportvereniging van het jaar
  • 2015 UDO Dames 1
  • 2014 Hockeyteam Jongens D1 van LOHC
  • 2013 Pecos Heren 1
  • 2012 vv Oegstgeest meisjes MC1
  • 2011 t.t.v. Pecos en Heren 1 team
  • 2010 Fiks A1
  • 2009 Biljartclub 1 en nog 5
  • 2008 Ajax Cricket dames 1
  • 2007 UDO heren 1
  • 2006 niet uitgedeeld
  • 2005 Casper ter Luun / Milan Stepanowski (Pecos)
  • 2004 VV Oegstgeest
  • 2002 LOHC Jongens A1
  • 2001 c.k.v. Fiks
  • 2000 Ijsclub Oegstgeest
  • 1999 Basketbalvereniging BVO
  • 1998 Schaakclub 80 Oegstgeest
  • 1997 LOHC jongens A1
  • 1996 AJAX Cricket
  • 1995 t.t.v. PECOS

    Eervolle vermeldingen
  • 2015 Jamie Lee van Goozen – zij zit in een rolstoel en heeft desondanks een enorme inzet bij allerlei sportactiviteiten – en Fabian Ramayana die de landelijke pers haalde met hét doelpunt direct van de aftrap.

    Vrijwilligersprijzen
  • 2015 Korfbalscheidrechtersduo Matthijs de Visser en Arjan Wildschut en voor schaatstrainer Paula van Hoek.

    Inspirerende trainer/coach van het jaar
  • 2014 Roelant Oltmans
  • 2013 Laurens Mouter
  • 2012 Wouter de Graaf

    Respectprijs
  • 2015 Sportambtenaar van de gemeente Rob Coli.
  • 2014 Jan Slierings (86)
  • 2013 Henk Heemskerk (sporter en -organisator)
  • 2012 Roparun/We Run 4 All team 236
  • 2011 Antoon Koch
  • 2010 Henk van Haasteren (UDO)
  • 2009 Heeren ’73 LOHC
  • 2008 G. Jeugdcommissie (UDO)
  • 2007 Anne Verschuren
  • 2006 Dhr. O. Verkerk en Van Zijp (ttv Pecos)
  • 2005 Roald Noort (BVO)
  • 2004 Loopgroep Oegstgeest
  • 2002 Rob v.d. Hoorn

    Aanmoedigingsprijzen
  • 2015 Tafeltennisteam Jongens 1 – Thomas Jansen, Yoni Evers en Aron Rijsdorp - en marathonschaatster Jane Ravenstein.
  • 2014 schermster Emma Enderman
  • 2013 Reinout van der Zeeuw / Pecos Jongens 1
  • 2012 Eva van der Geest/en Jasmijn Karamath/ Hugo Wentges / B1 van ASC
  • 2011 Juliette Mudde/Miquel van Welzen/Jop van der Wiel/Inger van Dijkman
  • 2010 Timo de Mooi/Kevin Toussaint/Charlotte Zomer/Pauline Brussee/Kelly van Leeuwen
  • 2009 Daan Olivier/Thomas Visser/Martijn Dolman/Ewout Knoester
  • 2008 Elcke de Jonge/Karien Robbers/Tom van Mierlo
  • 2007 Freek Robbers/Fleur Tromp/Laura de Groot/Annelotte Mulder/Lieke Teerink
  • 2006 Elcke de Jonge/Richard Verbree/Paul Anholts/Christine Erkelens
  • 2005 Sander ’t Hart/Suzanne Huisman/Bianca Susan
  • 2004 A. Jelinkova (skieën)
  • 2002 Vivax jeugd onder 18 jaar/Nerissa Franken (OGAV)
  • 2001 Mike de Mooi(waterpolo); Renske Marijt (VCO)
  • 2000 Casper ter Luun; Milan Stepanovski (PECOS)
  • 1999 Ilse Witteman, Meisjes B1 LOHC, Pupillen A1 Vivax
  • 1998 Annelotte Hendriksen; Bartjan Hendriksen; Marina Schoenmakers; Joost Borodin
  • 1997 BVO meisjes junioren / Wendy Kater, Techn.Com. Vivax / AJAX damesteam
  • 1996 Krantenophaalploeg UDO / Lianne Willems / Kartingclub Oegstgeest / Jeu de Bouleclub SWOO
  • 1995 J B1 LOHC / Guido Sol/Wouter Rodenhuis / Vivax Jeugdbegeleidingsteam / Marieke Hoek

    Persprijs
  • 2014 Louis Weyzig, Hannie van Bellen en Kees van ’t Wout, de organisatoren van het Wijckerslooth Golftoernooi
  • 2013 Biljartcentrum Oegstgeest
  • 2012 Melanie Stokhof ( 4 daagse Nijmegen)
  • 2011 Roparun/ We Run 4all team 236
  • 2010 Mart Moraal
  • 2009 Commissie Avondvierdaagse Buurtvereniging Haaswij/Morsebel
  • 2008 Commissie St. Joris Mars
  • 2007 Fietsteam Brandweer
  • 2006 St. Recreatie en Vervoer Van Wijckerslooth
  • 2005 Glenn Joval (UDO
  • 2004 Trudie Brouwer (BCO)
  • 2002 UDO Golf/ Opa Club
  • 2001 Noortje van Kempen
  • 2000 Paul Beerenfenger (UDO)
  • 1999 Sandra Vreeken en Ton Anholts (FIKS)
  • 1998 mw. Frauenfelder(VIVAX)
  • 1997 Henk Heemskerk
  • 1996 Wim van Tuyl
  • 1995 Estafetteploeg 4/5 mei dhr. Willem Driessen
  • Dorpslab